Opinie Fizjoterapia Kinga Filipczak


Marta - Piotrków Trybunalski

Gabinet przyjemny, atmosfera sprzyja odprężeniu. Dobre podejście do pacjenta. Polecam!

Władysław - Bełchtów

Polecam. Pani Kinga dobrze wykonuje swoją pracę, noga szybko wróciła do sprawności.

Barbara - Piotrków Trybunalski

Jestem bardzo zadowolona, miałam problem z kolanem, dzięki ćwiczeniom i masażom wszystko wróciło do normy. Dziękuję za pomoc.

Henryk - Tomaszów Mazowiecki

Polecam, Pani Kinga + metoda McKenzie = Mój kręgosłup zaczął funkcjonowac normalnie. Dziękuje.

Janusz - Piotrków Trybunalski

Fachowa opieka i efekty po pierwszych zabiegach. Polecam.

Kasia - Piotrków Trybunalski

Chciałam podziękować za udzieloną mi pomoc. Polecam innym.

Beata - Piotrków Trybunalski

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi pani Kingi każdemu, kto chce efektywnie w przyjaznej atmosferze zdiagnozować i uporać się ze swoim problemem :)

Irena - Piotrków Trybunalski

Miła obsługa i przede wszystkim rozwiązanie moich problemów zdrowotnych! Szczerze polecam.

Karol - Piotrków Trybunalski

Efekty odczuwać można od razu po zabiegu. Sam zmagam się z bólem mięśni smukłych i odczułem natychmiastową poprawę. Polecam!

Paweł - Piotrków Trybunalski

Bardzo miła atmosfera i profesjonalnie podejście do pacjenta. Dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania i pomoc, dzięki której bóle pleców, które mnie męczyły, minęły. Wrażenie zrobiła na mnie pasja z jaką pani Kinga podchodzi do swojej pracy. Gorąco polecam.

Bartek - Piotrków Trybunalski

Chodziłem do wielu fizjoterapeutów, ale nie do końca mogli mi pomoc. Odkąd z polecenia trafiłem pod opiekę pani Kingi to mój bolący kręgosłup przestaje mnie boleć. Wiem, ze po kilku latach szukania pomocy w końcu dobrze trafiłem, bo jest znacznie lepiej. Dziękuję za pomoc.

Marta - Piotrków Trybunalski

Dziękuję za pomoc w uporaniu się z bólem kręgosłupa. Mogę normalnie funkcjonować :) Ogromna wiedza i obsługa na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie każdemu!

Ból nie pozwala Ci funkcjonować?


Zapraszam na Bezpłatną Konsultacje przez Telefon

Klik i Dzwoń: 609 667 763 Tel: 609 667 763

Odpowiem Na Twoje Pytania

Metody - Terapie


Terapia jest dobrana indywidualnie do potrzeb rehabilitacji pacjenta

Metoda McKenzie Fizjoterapia Kinga Filipczak Piotrków Trybunalski Rehabilitacja Fizjoterapeuta

Metoda McKenzie

Metoda skierowana przede wszystkim do pacjentów z dolegliwościami odcinka lędźwiowego, szyjnego i piersiowego kręgosłupa takimi jak: dyskopatia, przeciążenia w obrębie krążków międzykręgowych, rwa kulszowa, stenoza kanału kręgowego, rwa barkowa, rwa udowa. Metoda jest jedną z najskuteczniejszych i najlepszych nieoperacyjnych metod leczenia dolegliwości bólowych kręgosłupa.

McKenzie - Czytaj dalej >
Mezoterapia Fizjoterapia Kinga Filipczak Piotrków Trybunalski Rehabilitacja Fizjoterapeuta

Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczny miejscowy zabieg medyczny polegający na dostarczeniu za pomocą iniekcji bezpośrednio do tkanki substancji leczniczych regenerujących lub odżywczych. Rewelacyjnie sprawdza się w terapii chronicznego bólu mięśniowo – powięziowego (myofascial syndrome), lumbagii, lumboischialgii, zespołach przeciążeniowych, chorobach zwyrodnieniowych, redukcji bólu....

Mezoterapia - Czytaj dalej >
Metoda Dr. Ackermann'a Fizjoterapia Kinga Filipczak Piotrków Trybunalski Rehabilitacja Fizjoterapeuta

Metoda Dr. Ackermann'a

Efektywne i skuteczne techniki korekcyjne. Możliwości jakie niesie ze sobą metoda dr Ackermanna są ogromne. Metoda diagnozy i terapii wg koncepcji Ackermanna, jest obecnie jedną z najbardziej skutecznych i komplementarnych metod leczenia manualnego. Wyróżnia się ona szybką i celową diagnostyką, a postępowanie terapeutyczne jest tu precyzyjne i dokładne.

Dr. Ackermann - Czytaj dalej >
PNF Proprioceptive Neuromuscular Facilitation Fizjoterapia Kinga Filipczak Piotrków Trybunalski Rehabilitacja Fizjoterapeuta

Terapia PNF

Proprioceptive Neuromuscular Facilitation jest koncepcją posiadającą własną filozofię i zasady pracy z pacjentem. Podstawowym celem terapii jest praca nad funkcją, której chory potrzebuje. Siła mięśni, zakres ruchu – to, co jest ważne w tradycyjnym postępowaniu terapeutycznym jest tylko środkiem do uzyskania celu , jakim jest funkcja. Koncepcja ta zaleca postrzeganie chorego w sposób całościowy ...

PNF - Czytaj dalej >
Kinesiology Taping plastrowanie Fizjoterapia Kinga Filipczak Piotrków Trybunalski Rehabilitacja Fizjoterapeuta

Kinesiology Taping

Kinesiology Taping (plastrowanie) to jedna z najnowszych i skutecznych metod stosowanych w rehabilitacji. Celem terapii jest zmniejszenie bólu, redukcja obrzęków, przyspieszenie procesów gojenia, korekcja mechaniczna, poprawa stabilizacji stawów i kończyn. Wskazania: bóle kręgosłupa i kończyn różnego pochodzenia: bóle kolana, barku, okolic nadgarstka, "łokieć tenisisty”, "ostroga piętowa”...

Kinesiology - Czytaj dalej >
Nordic Walking Fizjoterapia Kinga Filipczak Piotrków Trybunalski Rehabilitacja Fizjoterapeuta

Nordic Walking

Nordic walking – forma rekreacji polegająca na marszach ze specjalnymi kijami. Wymyślony został w Finlandii w latach 20. XX wieku, jako całoroczny trening dla narciarzy biegowych. Pozostawał jednak formalnie nieopisany aż do publikacji Marko Kantaneva z 1997 roku. W porównaniu do zwyczajnego marszu, nordic walking angażuje stosowanie siły do kijków z obu stron. Z tego powodu osoby go uprawiające ...

Nordic Walking - Czytaj dalej >

Terapia Manualna

Terapia manualna to zabieg fizyczny używany głównie przez fizjoterapeutów, rehabilitantów w leczeniu bólu mięśniowo-szkieletowego i niepełnosprawności; obejmuje głównie ugniatanie i manipulację mięśniami, mobilizację stawów i manipulację stawów. Jest również używany przez terapeutów zajęciowych, kręgarzy, masażystów, trenerów sportowych, osteopatów i lekarzy. ...

Terapia manualna >
Indywidualne Wkładki Ortopedyczne Fizjoterapia Kinga Filipczak Piotrków Trybunalski Rehabilitacja Fizjoterapeuta

Indywidualne Wkładki Ortopedyczne

Indywidualne Wkładki Ortopedyczne są projektowane na podstawie badania diagnostycznego, osobno dla prawej i dla lewej stopy. Dzięki pracy ręcznej bierzemy wiele zmiennych pod uwagę i tworzymy krok po kroku idealną wkładkę dla pacjenta. Personalizacja wkładek przebiega od korekt, przez wyprofilowania, tęgość (szerokość) aż po spersonalizowaną wyściółkę czy to z logo gabinetu, czy z ulubioną zabawką dziecka.

Indywidualne Wkładki Ortopedyczne


© Copyright Opinie o Fizjoterapia Kinga Filipczak - Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja i Wsparcie Strony - ZTprojekt.pl
Strony Internetowe - Sklepy Online - Administracja Stronami - Pozycjonowanie Stron

Do Góry